Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNV70, 2TNV70 » Yanmar 3TNV70, 2TNV70 głowica

Głowica YANMAR 3TNV70, 2TNV70

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70, 2TNV70C, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Yanmar 3TNV70, 2TNV70.

Oprócz głowicy do silnika YANMAR 3TNV70, 2TNV70 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Przy wytwarzaniu wyrobu bardziej złożonego, między centralnym stanowiskiem sterującym a organem wykonawczym mogą się znajdować organy pośrednie, których zadaniem jest przekazywanie rozkazów (poleceń). Wymienione organy pośrednie tworzą wielostopniowy układ kierowania przy czym za stopień konieczny uważa się końcowy organ wykonawczy, np. linię produkcyjną lub wydział produkcyjny. Sprzężenie wytycza przejścia między elementami układu kierowania. Odpowiednio do usytuowania wejść i wyjść sprzężenia rozróżnia się następujące układy sterowania automatycznego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies