Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TNC80, 3TNC80L » Yanmar 3TNC80, 3TNC80L termostat

YANMAR 3TNC80, 3TNC80L termostat

Termostat silnika YANMAR 3TNC80, 3TNC80L pracującego w maszynach budowlanych, koparkach, ładowarkach.

Termostat YANMAR 3TNC80, 3TNC80L to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika YANMAR - japońskiego producenta maszyn rolniczych i dużych maszyn ogrodniczych.

 

Czy wiesz że…

Dokładność i niezawodność systemów mechanicznych z twardymi zderzakami zależna jest głównie od rozwiązania automatycznego. sprzęgła przeciążeniowego. Sprzęgło powinno mieć dużą sztywność na skręcenie przy. momentach roboczych, odpowiadających występującym siłom posuwowym. Przy przeciążeniach: powinno wystąpić rozłączenie przy niewielkim wzroście momentu skręcającego. Wyłączenie musi nastąpić bardzo szybko, aby nie dopuścić do nadmiernego zużycia części przesuwnych (ząbków sprzęgieł wieloząbkowych, mechanizmów włączających itp.).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies