Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 zawory głowicy

YANMAR 3TN66, 3TNE66 zawory głowicy ssący i wydechowy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ z maszyn budowlanych, rolniczych.

Wszystkie części zamienne do silników YANMAR 3TN66, 3TNE66 dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Poszczególne operacje technologiczne przy prasowaniu składają się z prostych podstawowych zabiegów, które różnią się zwłaszcza w zależności od rodzaju stosowanego materiału, wielkości i kształtu wyrobu. Do podstawowych zabiegów przy prasowaniu z półwyrobów zalicza się przygotowanie materiału wyjściowego, jego cięcie na wyjściowe półwyroby, wstępną obróbkę plastyczną - kalibrowanie, obróbkę cieplną, czyszczenie, smarowanie (wytrawianie, fosfatyzację itp.) i wreszcie właściwy proces prasowania. Wymienione podstawowe zabiegi są odpowiednio - w zależności od potrzeby - zestawiane i uzupełniane.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies