Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 panewki

Panewki wału YANMAR 3TN66, 3TNE66

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego YANMAR 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ z maszyn budowlanych, rolniczych.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników YANMAR 3TN66, 3TNE66 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału YANMAR 3TN66, 3TNE66).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych YANMAR 3TN66, 3TNE66 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe YANMAR 3TN66, 3TNE66
  • Panewki główne YANMAR 3TN66, 3TNE66
  • Pierścienie oporowe YANMAR 3TN66, 3TNE66

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Ze względu na wysokie wydajności pras stosowane zasobniki mają z reguły złożoną budowę. Z zasobników, za pomocą specjalnego urządzenia, półprodukty są kolejno wybierane, nakierowywane i podawane do prowadnika ślizgowego. Przykładem takiego złożonego zasobnika jest zasobnik 1 z wibrującą ścianką, do którego wsypuje się półwyroby w postaci krążków. Aby nie dopuścić do zacięcia i zakleszczenia się półwyrobów i aby one łatwo przechodziły do prowadnika, zastosowano tu wibrator, który wprowadza w ciągły i łagodny ruch drgający jedną ściankę zbiornika.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies