Strona Główna » Yanmar » Części Yanmar 3TN66, 3TNE66 » Yanmar 3TN66, 3TNE66 korbowód

YANMAR 3TN66, 3TNE66 korbowód

Korbowód silnika Yanmar 3TN66, 3TNE66, 3TN66C, 3TN66UJ, 3TN66T1, 3TNE66U, 3TNE66KC, 3TNE66TJ z maszyn budowlanych, rolniczych. Wszystkie korbowody do silnika  YANMAR 3TN66, 3TNE66 dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce.

YANMAR 3TN66, 3TNE66 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do YANMAR 3TN66, 3TNE66.

Tulejki korbowodowe do silników YANMAR 3TN66, 3TNE66  i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika YANMAR 3TN66, 3TNE66  sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Rozwiązania konstrukcyjne zasobników są zależne od wielkości, kształtu i ciężaru podanego materiału wyjściowego oraz od możliwości jego zakleszczenia się. Należy również pamiętać o możliwości poślizgu mechanizmu napędowego, aby przy zakleszczeniu półwyrobów nie nastąpiło uszkodzenie automatycznego podajnika, lub prasy. Zablokowaniu półwyrobów w zasobniku przeciwdziała się przez ich wstrząsanie, mieszanie itp. Ponadto wlot prowadnika ślizgowego wyposażony jest w urządzenie zabezpieczające, które prowadnik ten - o ile jest on wypełniony -zamyka i tym samym zabezpiecza przed podawaniem nowego materiał.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies