Strona Główna » Chińskie silniki » YUNNEI silnik częsci zamienne

YUNNEI chińskie części silnikowe

Oferujemy części do chińskich silników  FEV YUNNEI Kunming Yunnei Power China, Yunnei Power China, Chengdu Yunnei  Power China.

Posiadamy wszystkie części zamienne do chińskich silników FEV YUNNEI, takich jak: panewki, korbowody, cewki gaszenia, tłoki, uszczelki głowicy, wały korbowe itp. Części zamienne Yunnei china

Wózki widłowe z silnikiem chińskim Yunnei

Obsługujemy wszystkie silniki Diesla produkcji chińskiej oraz silniki japońskie montowane do chińskich maszyn, z wózków widłowych marki YUNNEI.

Zajmujemy się również kompleksowymi naprawami i remontami silników chińskich.

Wybrane model silników Yunnei:

  • Yunnei 4100Q
  • Yunnei 4100QB, Yunnei 4100QBZL
  • Yunnei 490QB
  • Yunnei 490QZL
  • Yunnei model 41020B

 Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Części zamienne chińskiego silnika Yunnei

 

Czy wiesz że...

W silnikach z zapłonem samoczynnym, dla których obiegiem porównawczym jest obieg mieszany, najbardziej korzystny jest cykl pracy, w którym dostarczanie ciepła przy stałej objętości będzie trwało tak długo, aż ciśnienie w cylindrze osiągnie wartość dopuszczalną. Dalsze dostarczanie ciepła powinno się odbywać pod stałym ciśnieniem.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies