Strona Główna » Thermo King » Thermo King TK270 części » YANMAR TK270 zestaw uszczelek

YANMAR THERMO KING TK270 komplet uszczelek

Zestaw uszczelek silnika YANMAR THERMO KING TK270, TK270M Ingersoll Rand diesel engine IR z agregatów chłodniczych.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika YANMAR THERMO KING TK270 z agregatów chłodniczych - oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Sprawdź ofertę naszej firmy na uszczelki YANMAR THERMO KING TK270, posiadamy również inne części.

 

Czy wiesz że…

Oprócz regulatorów mechanicznych R. Bosch produkuje regulatory pneumatyczne typu EP/MN, EP/MZ i EP/MV o stopniach niejednostajności od 5 do 12%. Z pomp wtryskowych rozdzielaczach, produkowanych przez firmę R. Bosch, pierwszymi były (początek lat 60-tych) pompy typu EP/VM z mechanicznym regulatorem obrotów, przeznaczone do silników 4-cylindrowych. Ich zmodernizowaną wersją są pompy typu EP/VA z regulatorem hydraulicznym, współpracujące z 2-, 3-, 4- i 6-cyIindrowymi silnikami.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies