Strona Główna » Isuzu » Wtryskiwacze i końcówki ISUZU

Końcówki wtryskiwaczy ISUZU

Kompletne wtryskiwacze i końcówki wtrysków (rozpylacze) do silników ISUZU, stosowanych w maszynach budowlanych, rolniczych i samochodach. Serwis regeneracje i naprawy pomp wtryskowych montowanych do silników samochodowych, maszynowych i przemysłowych marki ISUZU.

Części do pomp wtryskowych ISUZU

Oferujemy nie tylko serwis pomp wtryskowych oraz wtryski, ale również części zamienne do pomp, a także całe pompy. W zakresie części zamiennych do układów wtryskowych silników ISUZU dostarczamy:

końcówki wtrysków

wtryskiwacze

zaworki pomp

tłoczki pomp

sekcje pomp

listwy pomp

części do pomp rotacyjnych

rurki i podkładki regulujące

oraz wiele innych części

 

Obsługujemy wszystkie rodzaje pomp z silników ISUZU, zarówno pompy Zexel, jak i wszystkie pozostałe. Zajmujemy się również serwisem i remontami całych silników Isuzu. Wykonujemy również przeglądy techniczne.

Specjalizujemy się w przemysłowych zastosowaniach ISUZU - koparki, ładowarki, agregaty, generatory oraz jednostki pływające. Obsługujemy jednak również jednostki samochodowe (Isuzu D-Max, Opel, Saab i wiele innych).

Obsługujemy wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą i firmy.

W maszynach budowlanych silniki Isuzu znane są główne z koparek i ładowarek produkcji japońskiej. Jednakże stosowane są również w sprzęcie europejskim czy amerykańskim, np. JC koparki serii JS, maszyn Fiat, New Holand i wiele innych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies