Strona Główna » Chińskie silniki » WANFENG silnik części zamienne

Wanfeng części zamienne chińskiego silnika

Części do wszystkich silników chińskich 4-cyl i 6cyl. W naszej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do chińskich silników Wanfeng, takich jak: panewki, korbowody, cewki gaszenia, tłoki, uszczelki głowicy, wały korbowe itp.

Wanfeng częsci zamienne silnika chińskiego

Popularne modele silników Wanfeng:

  • Wanfeng WF491Q(4Y),
  • Wanfeng WF491-ME,
  • Wanfeng WF4C24E(2RZ),
  • Wanfeng WF4C27F-E(3RZ)
  • Wanfeng WF491
  • Wanfeng 4DW91-45
  • Wanfeng 4DW9145

Części zamienne do silników produkcji chińskiej z wózków widłowych HC Hangcha i innych.

Pasują m.in. do modeli HC CPCD 10,CPCD 15,CPCD 18,CPQD,10, CPQD15,CPQD18,CPC,10,15,18,CPQ,10,15,18,CPD,10,15,18,CPDS,10,15,18, Wanfeng Diesel engine, Zhejiang Wanfeng Engine.

Zajmujemy się również kompleksowymi naprawami i remontami silników chińskich.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Wanfeng części silnikowe china

 

Czy wiesz że...

Cykl pracy czterosuwowego silnika z ZI jest zbliżony do cyklu pracy czterosuwowego silnika z ZS. Pewne różnice spowodowane są odmiennymi układami zasilania tych silników paliwem oraz różnym systemem zapłonu mieszanki palnej. Zasadnicze różnice tkwią więc w sposobie tworzenia mieszanki palnej oraz w jej zapłonie. W silnikach z ZI gaźnikowych mieszankę palną otrzymuje się w gaźnikach, skąd dostarczana jest ona do cylindra silnika i tam spalana po uprzednim jej zapłonie. W silnikach z ZS mieszankę palną otrzymuje się bezpośrednio w cylindrze silnika lub komorze spalania przez wtrysk paliwa do sprężonego powietrza, gdzie następuje jej samozapłon.  Podczas suwu dolotu tłok przesuwa się od GMP do DMP i przez otwarty zawór dolotowy dopływa do cylindra świeży ładunek, tj. mieszanka palna w silniku z zapłonem iskrowym lub powietrze w silniku z zapłonem samoczynnym. W czasie tego suwu zawór wylotowy jest zamknięty.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie

 copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies