Strona Główna » Isuzu » Tłoki i pierścienie ISUZU

Pierścienie do silników ISUZU

W ofercie wszystkie rodzaje pierścieni tłokowych do silników ISUZU montowanych w koparkach, ładowarkach, wózkach widłowych, agragatch i innych maszynach. Oferujemy zarówno pierścienie STD (nominalne), jak i pierścienie na tłoki nadwymiarowe.

Tłoki do ISUZU

Obok pierścieni, w ofercie także wszystkie rodzaje tłoków do silników Isuzu. Tłoki we wszystkich dostępnych szlifach (nadwymiarach).

Oferowane przez nas tłoki i pierścienie są oryginalne bądź w zamienniku, pochodzące od najlepszych producentów, głównie z tych samych fabryk co oryginały.

Oferujemy części m.in. do silników Isuzu: 2AA1, 3AB1, 3LB1, 3LD1, 3KC1, 3KB1, 4BG1, 4JJ1, 4JG1, 4JG2, 4JB1, 4JB2, 4BD1, 4HK1, 6BG1, 6BD1, 6HK1, 6SD1, 6WG1, C240,  i wiele innych.

Przy doborze tłoków ważne jest aby podać pełne dane z silnika oraz takie informacje jak np. rodzaj wtrysku. Rozróżniamy wtrysk pośredni i bezpośredni. W przypadku braku oznaczeń z silnika konieczne będzie zwymiarowanie części. W przypadku tłoka, średnica mierzona na skrzydełkach, wysokość całego tłoka również mierzona od skrzydełek oraz niekiedy średnica sworznia. W przypadku pierścieni należy podać średnicę oraz wysokości poszczególnych pierścieni.

Tłoki i pierścienie tłokowe do wszystkich silników marki Isuzu w naszej ofercie.

Tłoki wraz z pierścieniami tłokowymi STD; 0,25NW; 0,5NW .

Do silników Isuzu posiadamy również wszystkie inne części silnikowe, a ponad to prowadzimy serwis silników tej marki. Można również pytać o silniki na wymianę po regeneracji na które udzielamy gwarancji.

Ze wzglądu na wysoką temperaturę oraz duże obciążenia podczas pracy, tłoki i pierścienie tłokowe są elementami szczególnie narażonymi na zużycie. Zależy od nich odpowiednia praca maszyny. Z każdym drobnym uszkodzeniem zmniejsza się moc maszyny, jednak przy poważnym uszkodzeniu może dojść do poważnej awarii. Należy stosować tłoki tylko od sprawdzonych producentów aby uniknąć zniszczenia silnika.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres email lub telefonicznie.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies