Strona Główna » Isuzu » Świece żarowe ISUZU

Świece żarowe do Isuzu

Świece żarowe do wszystkich modeli silników Isuzu dostępne w naszej ofercie.

Świece do silników trzycylindrowych, czterocylindrowych i sześciocylindrowych Isuzu występujących w samochodach osobowych, ciężarowych, koparkach, ładowarkach, wózkach widłowych i innych maszynach w najlepszej cenie.

Świece żarowe to części stosowane w silnikach wysokoprężnych w celu ułatwienia rozruchu, szczególnie przy niskich temperaturach. Są one stosowane zarówno przy wtrysku pośrednim jak i bezpośrednim. Użycie świecy żarowej jest zbędne w przypadku rozruchu ciepłego silnika.

Ze względu na warunki klimatyczne występujące w Polsce należy szczególną uwagę przykładać do świec żarowych, gdyż zaniedbana pod tym względem maszyna może zostać unieruchomiona.

Oferujemy także przekaźniki do świec żarowych, które podtrzymują ich pracę jeszcze przez chwilę po uruchomieniu silnika w celu ustabilizowania obrotów.

Oferujemy świece żarowe między innymi do takich modeli Isuzu jak m.in.: 3KC1, 3LD1, 4BG1, 4HK1, 4JJ1, 4LE2, 6BG1, 6HK1, C240 oraz wielu innych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies