Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT L3E

Części Mitsubishi L3E

Oferujemy wszystkie części zamienne do japońskich silników Mitsubishi serii L3E montowanych w minikoparkach Caterpillar oraz koparkach innych producentów. Są to m.in. minikoparki CAT:

  •  Minikoparka CAT 301.5CR  Mitsubishi L3E
  •  Minikoparka CAT 301.6C  Mitsubishi L3E
  •  Minikoparka CAT 301.8C  Mitsubishi L3E
  •  Minikoparka CAT 302.5C  Mitsubishi L3E
  •  Minikoparka CAT 303CR  Mitsubishi L3E
  •  Minikoparka CAT 303SR  Mitsubishi L3E

Silnik L3E pracuje również w takich minikoparkach, jak: Volvo, Hanix, Pel-Job czy Airman oraz wiele innych. Do silników wszystkie podstawowe części mamy w ciągłej sprzedaży. Są to m.in.: uszczelka głowicy, uszczelki, tłoki, pierścienie, rozrusznik, pompa wody, pompa paliwa, termostat, świece, filtry, cewka gaszenia oraz wiele innych części.


Do wszystkich zakupionych części do tego silnika, na życzenie klienta, udostępniamy dane techniczne dotyczące remontu (luzy zaworowe, momenty dokręcania szpilek głowicy, wymiary do szlifów itp.).

Od ręki z naszego magazynu dostępne są również wszystkie filtry do silników tej serii, w tym filtry oleju silnikowego, paliwa i powietrza. Oferujemy także wszystkie rodzaje filtrów hydraulicznych stosowanych w minikoparkach.


Zajmujemy się również wymianą uszkodzonych silników na silniki wyremontowane – zadzwoń i zapytaj. Jeżeli interesuje Cię opcja wymiany silnika na regenerowany, dostarcz nam – osobiście lub kurierem – uszkodzony silnik L3E, a my wycenimy ile kosztowała będzie wymiana na silnik wyremontowany.
 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies