Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT K4N

Mitsubishi K4N części

Oferujemy wszystkie części zamienne do japońskich silników K4N montowanych w lekkich koparkach gąsienicowych amerykańskiej marki Caterpillat CAT. Podstawowe modele koparek CAT 305 z silnikiem Mitsubishi K4N to:

  • Minikoparka CAT 305CR Mitsubishi CAT K4N-E1D, 31,9kW/2400rpm
  • Minikoparka CAT 305SR Mitsubishi CAT K4N, 30,0kW/2200rpm


Do tych modeli silników oferujemy części zamienne najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach.  Mamy w sprzedaży również części do K4N montowanych w innych maszynach, zarówno wersje z wtryskiem pośrednim, a także bezpośrednim.

Do silników tej serii oferujemy takie m.in. takie części jak:

elektrozawór cewka gaszenia, świece żarowe, końcówki wtrysków, wtryskiwacze, panewki, pierścienie tłokowe, tłoki, uszczelki w tym uszczelka pod głowicę, uszczelka klawiatury (dekla), uszczelki kolektorów oraz uszczelka miski olejowej.

Silniki K4N

Wszystkie przewidziane przez producenta grubości uszczelek pod głowicę, a także tłoki i panewki zarówno STD, jak i nawy miary.
Inne modele maszyn pracujących z silnikami K4N to m.in. Case CX50, Hanix 50C, Hanix56C, Hanix N450-2,  Volvo EC45 oraz inne modele maszyn budowlanych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies