Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C6.6

Silniki CAT C6.6 części

Caterpillar C6.6 z techniką Acert to turbodoładowane silniki, łączące w sobie szereg innowacyjnych rozwiązań, wysokie osiągi, redukcję emisji zanieczyszczeń już na etapie spalania oraz niezawodność i łatwość obsługi jednostki. Silniki te dysponują mocą 176 KM oraz momentem obrotowym rzędu 2200 rpm. Silnik jest również wyposażony w system ATAAC. Zapewnia on dużą moc i szybkie reakcje silnika oraz utrzymuje niską temperaturę powietrza w kolektorze dolotowym przez wiele godzin pracy. Dodatkowo chłodnica powietrza doładowującego oziębia powietrze przyczyniając się do redukcji zużycia paliwa i emisji spalin.

Oferujemy wszystkie części zamienne do silników C6.6 amerykańskiego producenta. Dysponujemy m.in. tłokami, pierścieniami, panewkami, korbowodami, uszczelkami, wtryskiwaczami, pompkami paliwa, filtrami oraz cała resztą części.

Silniki te znalazły zastosowanie np. w takich maszynach jak:

Cat M316D

Cat M318D

Cat 924H

Cat 930H

Cat D6K

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies