Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C4.4

Silnik Cat C4.4

Silniki Caterpillar C4.4 są niemal stukonnymi jednostkami napędowymi o prędkości obrotowej wynoszącej 2200 rpm. Turbodoładowany czterocylindrowy silnik jest wysokiej jakości jednostką napędową, chętnie wykorzystywaną w maszynach budowlanych.

Znalazł on zastosowanie między innymi w takich maszynach jak:

  • koparka kołowa CAT M313D
  • koparka kołowa M315D
  • ładowarka teleskopowa CAT TH406 oraz w różnych modelach spychaczy.

Do silników CAT C4.4 posiadamy wszystkie części silnikowe np. tłoki, pierścienie, korbowody, panewki, pompy wody, komplety uszczelek, czujniki a także filtry i wszystkie pozostałe części silnikowe.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem części, chętnie przygotujemy bardzo atrakcyjna ofertę.

Zajmujemy się także generalnymi remontami oraz profesjonalnym serwisem maszyn i silników CAT. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies