Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C4.2

Części do silnika Caterpillar C4.2

W ofercie naszej firmy bardzo szeroki wybór części zamiennych do silników Caterpillar, w tym do modelu CAT C4.2.

Silniki CAT C4.2 wykorzystywane są w maszynach budowlanych, są wysokiej jakości jednostką napędową.

W naszym magazynie znaleźć można różne części przydatne do remontu silnika, a w tym: pierścienie, tłoki, panewki wału korbowego (główne i korbowodowe), zestawy uszczelek silnika, zawory, pompy zasilające, świece żarowe, pompy wody, końcówki wtryskiwaczy, wtryskiwacze, cewki gaszenia i wiele innych części zamiennych do silnika CAT C4.2.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem jakiejś części, skontaktujcie się z naszymi konsultantami. Udzielą oni więcej informacji, odpowiedzą na pytania oraz zaproponują atrakcyjną cenę.

Nasza firma zajmuje się ponadto remontami  i serwisem maszyn i silników CAT C4.2.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies