Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C2.2

Części do silnika Caterpillar C2.2

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór części zamiennych do silników Caterpillar w tym również do modelu CAT C2.2 i C2.2T.

Oferujemy wszystkie części potrzebne do remontu silnika w tym: tłoki, pierścienie, panewki główne oraz korbowe, zestawy uszczelek silnika, zawory a także takie części jak: końcówki wtryskiwaczy, pompki zasilające, pompy wody, świece żarowe, sekcje i zaworki do pomp wtryskowych, rozruszniki, cewki gaszenia i wiele innych.

Prowadzimy również sprzedaż filtrów do maszyn CAT i innych marek pokrewnych. Dostępne są zarówno części oryginalne jak i zamienniki bardzo dobrej jakości.

Nasza firma oferuje sprzedaż części zamiennych oraz remonty silników CAT C2.2 i C2.2T

Silniki te występują głównie w niewielkich maszynach budowlanych oraz w agregatach.

Są to przykładowo takie maszyny jak miniładowarki CAT 226B2, CAT 232B2, CAT 247B3 oraz walec CAT CC34.

Pamiętaj! W naszej ofercie również wszytskie części silnikowe do silników PERKINS z kompaktowych maszyn CAT.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies