Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C18

Części do silnika CAT C18

Do silników CATa oferujemy zamienne części silnikowe: tłoki, panewki, zestawy uszczelek, filtry, itp. Nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjnymi cenami na części wysokiej jakości.

Silniki Cat C18 to bardzo duże jednostki napędowe z zastosowaniem techniki ACERT, charakteryzującą się wysoką trwałością, niskim zużyciem paliwa oraz niezawodnością. Wśród nich możemy wyróżnić silniki o zastosowaniu morskim, w agregatach stacjonarnych.

Przede wszystkim są to jednak silniki, które występują w ciężkich maszynach budowlanych, np. tzw. wozidłach technologicznych.

Wozidło technologiczne jest rodzajem wywrotki, której zadaniem jest przewóz dużej ilości materiałów sypkich w trudnych warunkach terenowych i pogodowych. Te specjalistyczne pojazdy możemy podzielić na dwie grupy ze względu na konstrukcję: sztywnoramowe oraz przegubowe. W obu typach maszyn najpowszechniej stosowane są właśnie silniki marki CAT.

Wybrane modele maszyn, w których zastosowane zostały silnika Cata C18:

C18 Diesel Oilfield Generator Set

Caterpillar PM-200

Caterpillar D9T WH

Caterpillar 797B

Caterpillar MT 875B

Caterpillar 390D

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies