Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C1.6, C1.7

Silnik CAT C1-6, CAT C1-7 części zamienne

Wszystkie części silnikowe oraz osprzęt silników CAT C1.6 i C1.7 dostępne w naszej ofercie.

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie potrzebne części serwisowe do silników Caterpillar C 1.6 i C 1.7

W ofercie takie części jak: tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, korbowody, zawory, wtryskiwacze, końcówki wtryskiwaczy, świece żarowe, części do pomp wtryskowych, pompki zasilające, pompy wody, cewki gaszenia, rozruszniki, termostaty, czujniki oraz wiele innych części potrzebnych przy remontach i drobnych naprawach.  Dostarczamy również filtry do maszyn i silników Caterpillar. Pojedyncze filtry oraz pełne zestawy serwisowe.

Dysponujemy własnym serwisem i wykwalifikowaną kadrą serwisową. Istnieje możliwość remontu silnika CAT w naszej siedzibie lub wizyta serwisu na miejscu postoju maszyny.

Silniki (Caterpillar C 1-6 oraz Caterpillar C 1-7) te pomimo niewielkich gabarytów i mocy znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie, przy transporcie materiałów, w budownictwie, górnictwie oraz przemyśle.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies