Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C1.5

Części do CAT C1-5 Caterpillar

Oferujemy wszystkie części silnikowe do kompaktowych silników Caterpillar o oznaczeniu CAT C1.5 oraz CAT C1.5N.

Na stanie magazynowym mamy takie części jak uszczelki głowicy, komplety uszczelek, tłoki, pierścienie tłokowe, panewki. Ponad to możemy zaoferować pompki paliwa elektryczne oraz mechaniczne, pompy wody, pompy wtryskowe, rozruszniki, cewki gaszenia, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy lub kompletne wtryski. Dostępne są części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki.

Oferujemy również filtry do tych modeli silników.

Zapytaj także o możliwość zakupu nowego silnika lub silnika używanego po remoncie.

Silniki CAT C1.5 oraz C1.5N występują w małych maszynach budowlanych marki Caterpillar a także w agregatach i sprężarkach.

Można je spotkać przykładowo w takich modelach jak: Caterpillar CB22, Caterpillar CB24, Caterpillar CB32, Caterpillar CC24

Zajmujemy się również remontami i serwisem takich silników, bazując na sporym doświadczeniu naszych pracowników i specjalistycznych urządzeniach.

W ofercie również wszytskie części zamienne do silników PERKINS pracujących w maszynach CAT Caterpillar.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies