Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C15

Silniki CAT C15 części

Silniki Caterpillar serii C to nowoczesne jednostki napędowe stosowane w średnich i większych maszynach budowlanych Caterpillar oraz maszynach górniczych, rolniczych i budowlanych innych różnych producentów.

Do silników serii Cat C15 proponujemy zamienne części silnikowe: tłoki, pierścienie, zawory, uszczelki głowicy, zestawy uszczelek, filtry, panewki główne i korbowe, itp. Najwyższej jakości części silnikowe w atrakcyjnych cenach.

Silniki Cat C15 to duże jednostki napędowe amerykańskiej produkcji. W modelu tym wykorzystana jest technologia ACERT, dzięki której spalanie paliwa jest niskie, poziom emisji szkodliwych składników spalin niewielki, a osiągi optymalne przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości konstrucji.

Model silnika C15 znajduje głównie zastosowanie w maszynach drogowych, budowlanych,
a szczególnie w maszynach do prac wyburzeniowych na dużych wysokościach oraz agregatach.

Wybrane modele maszyn, w których spotkamy silnik serii Cat C15:

  • Spycharka Caterpillar D8T
  • Koparka Caterpillar 374D
  • Koparka Caterpillar 365C
  • Wozidło Caterpillar 740
  • Frezarka do asfaltu Caterpillar RM-500

Silnik CAT C16 części

Pytaj również o części do pokrewnego modelu silnika Caterpillar CAT C16.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies