Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT C10

Części do silnika Caterpillar C10

Silniki amerykańskiej marki Caterpillar o oznaczeniu C10 są dużymi silnikami generującymi moc od 295 do 385 koni mechanicznych przy maksymalnym momencie obrotowym 1200rpm. Co za tym idzie są wykorzystywane w dużych samochodach ciężarowych, autobusach oraz w maszynach takich jak koparki, spychacze, kruszarki czy maszyny górnicze.

Do CAT serii C (różne modele) oferujemy szereg części zamiennych. Są to między innymi tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, korbowody, wtryskiwacze, pompy paliwa, pompy wody, filtry oraz wiele innych części. Zajmujemy się również remontami takich silników oraz profesjonalnym serwisem. Caterpillar C10 to silnik który był montowany od roku 1995r. po czym w roku 2004 został zastąpiony przez Cat C9.

Silnik Cat C10 można spotkać m.in. w starszych modelach maszyn:

  • Caterpillar 330C
  • Caterpillar 330D/L
  • Caterpillar D6R
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies