Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3516

Części do Caterpillar 3516

Części zamienne do ciężkich silników przemysłowych CAT 3516 amerykańskiej marki Caterpillar.

Silniki Cat 3516 to niezawodne, wytrzymałe jednostki napędowe produkcji USA. Sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, wyróżniające się wyjątkowo małym zużyciem paliwa, niskim poziomem hałasu, niskimi kosztami eksploatacji, a  ponadto niewielką emisją spalin.

Najczęściej są to silniki turboładowane, które dzięki temu zwiększają wydajność maszyny. Wśród silników tej serii możemy wyróżnić poszczególne rodzaje: C3516, C 3516B, C3516-HD, G3516.

Silnik 3516 znalazł zastosowanie w agregatach stacjonarnych, w jednostkach marynistycznych, a przede wszystkim w wielkich maszynach budowlanych, takich jak wozidłai ciężkie pojazdy specjalistyczne.

Wozidło technologiczne Caterpillar 793C

Wozidło technologiczne Caterpillar 793D

Agregat Caterpillar R20519

Agregat Caterpillar XQ2000

Do silników serii Cat oferujemy w atrakcyjnych cenach, wysokiej jakości części silnikowe zamienne: tłoki, pierścienie tłokowe, panewki, filtry, uszczelki, zestawy uszczelek, pompy wody, pompy paliwa, itp.

Prowadzimy również serwis oraz remonty największych silników Caterpillar.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies