Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3512

Części do silnika CAT 3512

W ofercie części zamienne do wszystkich podstawowych modeli silników CAT pracujących w maszynach Caterpillar oraz w maszynach innych producentów. Nasza oferta wyróżnia się dostępnością części zamiennych wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy m.in. części zamienne do 12-cylindrowych jednostek napędowych CATERPILLAR Cat 3512.

W naszej ofercie znajdą Państwo: uszczelki, zestawy uszczelek, tłoki wraz z pierścieniami, filtry, świece żarowe, panewki, pompy wody, pompy paliwa oraz wiele innych części, filtrów i podzespołów.

W śród silników CAT serii 3512 możemy wyróżnić trzy najpopularniejsze modele: C3512, C 3512B, G3512. Są to jednostki napędowe charakteryzujące się małymi wymiarami gabarytowymi. Ten wysokoobrotowy silnik jest bardzo elastyczny biorąc pod uwagę  moc i niskie zużycie paliwa, ma to duże znaczenie w pracy przy znacznych wahaniach obciążeniem. Jednostki te posiadają moc znamionową mieszczącą się w bardzo szerokich przedziałach.

Silniki tej serii znajdują zastosowanie w maszynach budowlanych, maszynach przemysłowych,  maszynach szynowych, jednostkach marynistycznych, ale szczególnie
w agregatach stacjonarnych, takich jak:

Caterpillar 3512 MUI

Caterpillar 3512 DITA

Caterpillar PGS 1250

Caterpillar PGS 1750

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies