Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3508

Silnik Caterpillar 3508 części

Silniki Caterpillar 3508 i 3508B są to duże jednostki stosowane do napędu generatorów, łodzi, samochodów ciężarowych oraz dużych maszyn budowlanych. Oferujemy do tych silników wszystkie części silnikowe oraz osprzęt silnika, w tym rozruszniki, alternetory, pompy i inne.

Do silników serii CAT 3500, w tym m.in. CAT 3508 : tłoki, pierścienie, panewki, korbowody, wały, uszczelki, zawory, prowadnice zaworowe, uszczelniacze zaworowe, czujniki, filtry i wiele innych.

Szczególnie popularne jest zastosowanie silników tej serii w agregatach.

Agregaty prądotwórcze, aby móc właściwie spełniać swoje zadania, wymagają mocnego silnika z odpowiednim momentem obrotowym. To właśnie gwarantują silniki CAT 3508. Silniki te zastosowanie znajdują zarówno w agregatach lądowych jak i morskich.

Części do silników Caterpillar G3508

Silniki Caterpillar G3508 to typowe ośmiocylindrowe jednostki pracujące jako silniki zasilające w agregatach. Występuje między innymi w modelu SR4B Caterpillara. Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż silniki z oznaczeniem G3508 są silnikami zasilanymi biogazem co determinuje budowę poszczególnych części. Biogaz jest naturalnym gazem palnym pochodzenia organicznego. Jest on wykorzystywany głównie jako paliwo dla generatorów prądu elektrycznego.

Nasza firma w swojej ofercie posiadamy wszystkie podstawowe części silnikowe do tych jednostek amerykańskiego producenta. Dysponujemy m.in. tłokami, pierścieniami, korbowodami, panewkami, elementami układu wtryskowego, zestawami uszczelek, czujnikami, filtrami i wszystkimi innymi częściami.

Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem oraz remontami agregatów wyposażonych w silniki CAT, a także samych silników przemysłowych tej marki stosowanych w maszynach innych producentów.

Wszelkie pytania z tym związane prosimy kierować pod nasz adres mailowy lub kontaktować się telefonicznie a nasi sprzedawcy na pewno przedstawią atrakcyjną ofertę.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies