Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3406

CAT 3406 części zamienne

Do silników serii Cat 3406 proponujemy wszystkie podstawowe części silnikowe. Zajmujemy się również obsługą serwisową silników CATERPILLAR.

Do silników CAT oferujemy m.in. tłoki, pierścienie, zestawy naprawcze, uszczelki, zestawy uszczelek, świece żarowe, pompy wody, pompy paliwa, elementy pomp wtryskowych oraz wtryskiwacze.

W ofercie także filtry powietrza, paliwa, oleju silnikowego i hydraulicznego do silników i maszyn CAT.

Silnik Cat 3406 to popularna 6-cylindrowa jednostka napędowa Diesla, która w zależności od wersji (14,6-15,8 l) osiąga moc od 355-600 KM. Wyróżniamy tutaj przede wszystkim modele: C3406, C 3406B, C 3406C, C 3406E. Największym z nich jest ten ostatni, wykorzystany głównie w maszynach, które są przystosowane do ciężkiej pracy w najtrudniejszych warunkach. Oprócz ciężkich maszyn silnik ten możemy spotkać w generatorach prądotwórczych, pojazdach szynowych, jednostkach marynistycznych.

Wybrane modele maszyn z zastosowaniem silnika Cat 3406:

Caterpillar 735

Caterpillar 826G

Caterpillar D400E

Caterpillar 621

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies