Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3208

Caterpillar 3208 części

Silniki przemysłowy amerykańskiej marki CAT to jedne z najpopularniejszych na świecie jednostek napędowych tego typu. Oferujemy części zamienne do większości modeli silników Cata.

Do wszystkich maszyn z silnikiem serii Cat 3208 oferujemy części silnikowe takie jak: tłoki, panewki, pierścienie tłokowe, pompy wody, pompy paliwa, świece żarowe, uszczelki, zestawy uszczelek, itp.

Caterpillar jest amerykańskim koncernem, jednym z największych producentów maszyn budowlanych oraz silników dieslowskich. Jedną z bardziej znanych konstrukcji tej firmy jest silnik serii C3208.

Jest to 8-cylindrowy silnik, który może występować zarówno z turbiną, jak i bez niej. Jest on silnikiem wysokoprężnym, sprawdzonym i niezawodnym w ekstremalnych warunkach.

Silniki wersji Cat 3208 spotykane są przede wszystkim w generatorach stacjonarnych, jednostkach morskich, maszynach przemysłowych i kolejowych oraz maszynach budowlanych.

Wybrane modele maszyn budowlanych z silnikiem Cat 3208:

Caterpillar 613C

Caterpillar 315CL

Caterpillar 225LC

Caterpillar 613B

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies