Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3204

Części do silnika Caterpillar 3204

Części do silników amerykańskiej marki Caterpillar dostępne od w bardzo atrakcyjnych cenach.  Do silników CAT oferujemy większość podstawowych części silnikowych takich jak tłoki, pierścienie, panewki, korbowody, wały, wtryskiwacze, pompki paliwa, pompy wody, uszczelki, filtry i wiele innych części.

Silniki Cat 3204 stosowane są w wielu maszynach,  w tym również w takich pojazdach jak ładowarki Caterpillar 916 oraz  Cat 926. 

Silnik Cat 3204 znaleźć można również w ładowarce gąsienicowej Cat 953. Silnik ten funkcjonuje również w ładowarce gąsienicowej Cat 953.

Do silników tych maszyn jesteśmy dostawcą części zamiennych.

Oferujemy również remonty i serwis maszyn CAT wyposażonych w silnik 3204.

Wszelkie pytania prosimy kierować droga mailowa lub poprzez kontakt telefoniczny.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies