Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3176

Silnik Caterpillar 3176 – części zamienne

Silniki Caterpillar 3176, 3176B, 3176C to turbodoładowane sześciocylindrowe jednostki napędowe dysponujące mocą około 340 KM i momentem obrotowym około 2100 RPM.

Do amerykańskich silników marki CAT Caterpillar oferujemy większość podstawowych części zamiennych w tym:

Tłoki, pierścienie, panewki, korbowody, wtryskiwacze, pompy paliwa, pompy wody, rozruszniki, uszczelki, filtry i wiele innych części. Zajmujemy się również remontami i serwisem tych 4-, 6-, 8- i 12 cylindrowych silników stosowanych w dużych pojazdach budowlanych takich jak m.in. wozidła CAT 730, w dużych samochodach ciężarowych, autobusach, maszynach specjalistycznych, a także w jachtach i innych jednostkach pływających.

Silniki Caterpillar – najnowsze modele - zostały zaprojektowane w technologii ACERT, z nowoczesnym układem sterowania pracą silnika ADEM. Zastosowano bardzo precyzyjny wielofazowy wtrysk paliwa i zredukowano emisją hałasu.

Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące części zamiennych lub serwisu silników Caterpillara, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefonicznny.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies