Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3116

Silnik Caterpillar 3116 części

Silniki Caterpillar serii 3116 (3116 DIT) to popularne jednostki napędowe stosowane w wielu typach maszyn drogowych i budowlanych marki Caterpillar, a także maszynach innych producentów.

Do silników CAT D3116 oferujemy wszystkie podstawowe części silnikowe oraz filtry. Dostarczamy zarówno podzespoły układu tłokowo-korbowego, uszczelnienia, jak i elementy układu paliwowego, a także filtry oleju, paliwa i powietrza.

Przykładowe maszyny, w których pracują silniki 3116

- Spycharka Caterpillar D6M LPG

- Ładowarka kołowa Caterpillar IH 28G

oraz liczne modele innych maszyn.

 

Do silników tej serii mamy w ofercie nie tylko tłoki, pierścienie czy uszczelki, ale także drobniejsze element silnika takie jak panewki korbowodowe, panewki główne wału, tulejki korbowodu, pompy wody, zawory, sprężyny zaworowe i wiele innych części.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies