Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3114

Części do Caterpillar 3114

Części zamienne do czterocylindrowych silników Caterpillar Cat serii 3114 oraz D3114.

Do wszystkich silników tej serii posiadamy części zamienne, w bardzo konkurencyjnych cenach na rynku. Przygotujemy ofertę cenową na każdą część oraz na filtry do Państwa maszyny. Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny.

CAT 3114 jest popularna jednostka napędową stosowana między innymi w koparkach oraz ładowarkach. Silnik ten pracuje również w agregatach prądotwórczych, a także innych urządzeniach przemysłowych.

Do serii silników Cata 3114 oferujemy tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki (w tym uszczelka głowicy), końcówki wtryskiwaczy, świece, a także wszystkie inne części eksploatacyjne.

Poza sprzedażą części, oferujemy również pełny serwis oraz remonty silników. Na wszystkie główne naprawy udzielamy pisemnych gwarancji. Serwisujemy silnika marki Caterpillar m.in. dla największych firm w Polsce takich jak kopalnie, składy kruszyw, elektrownie, elektrociepłownie i wiele innych firm przemysłowych.

Silnik Caterpillar D3114 występuje w takich maszynach jak:

- Caterpillar E110B CAT

- Caterpillar E120B CAT

- Caterpillar E140 CAT

- Caterpillar SR4 - Cat 3114 DITA Genset

 

Czy wiesz że...

Napęd jest przekazywany dalej przez sprzęgło elastyczne, łagodzące uderzenia powstające przy pracy maszyny, oraz przez przekładnie pasowe i łańcuchowe napędzające poszczególne zespoły maszyny. Napęd bębna roboczego sieczkami jest przekazywany przez wolne koło, zapewniające utrzymanie stałego kierunku obrotów bębna przy zmianie kierunku obrotów pozostałych zespołów. Do tego celu wykorzystuje się sprzęgło, umieszczone w skrzyni przekładniowej między jej kołami stożkowymi. Przesunięcie tego sprzęgła w lewo lub prawo umożliwia włączenie roboczych obrotów wszystkich zespołów sieczkarni, albo tylko włączenie wstecznych obrotów zespołów podających. Włączenie wstecznych obrotów umożliwia wycofanie materiału w razie przeciążenia (zapchania) maszyny. Zespoły podające są zabezpieczone przed uszkodzeniem sprzęgami przeciążeniowymi. Napęd listwy nożowej w zespole tnącym jest uzyskiwany od mechanizmu korbowego o specjalnej budowie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies