Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3034

Caterpillar 3034 części silnikowe

Części zamienne do silników Caterpillar 3034 dostępne w ciągłej sprzedaży.

Oferujemy pełną gamę części zamiennych oraz osprzętu do silników CAT 3034.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie części jak: uszczelki głowicy, tłoki ze sworzniem, pierścienie tłokowe, korbowody, panewki główne oraz korbowodowe, pierścienie oporowe, komplety uszczelek oraz pojedyncze uszczelki.

Zapytaj także o takie części jak: zawory, a także prowadnice, wtryskiwacze i rozpylacze, elementy pomp wtryskowych, pompy wody, pompki zasilające elektryczne i mechaniczne, rozruszniki, cewki gaszenia, alternatory, świece żarowe, termostaty, czujniki oraz wiele innych części w tym filtry do maszyn.

Dostępne również pojedyncze filtry oraz pełne ich komplety.

Oferowane przez nas części są oryginalne lub w zamienniku pochodzącym najczęściej z tej samej fabryki co oryginał. Gwarantujemy doskonałą jakość sprzedawanych części, które są wykorzystywane również przez nasz  serwis.

Polecamy się również w zakresie usług takich jak remonty i naprawy silników CAT 3034.

Posiadamy spore doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów. Można również zapytać o możliwość wymiany swojego starego silnika na silnik po regeneracji, na który udzielamy gwarancji.

Silniki Cat 3034 są silnikami chętnie stosowanymi w takich maszynach jak:

  • minikoparka CAT 303CR
  • ładowarka kołowa CAT 906
  • miniładowarka kołowa CAT 262
  • miniładowarka kołowa CAT 226
  • miniładowarki kołowe CAT 228, 232, 236, 242, 246, 248, 252

Silniki te spotykane są również w wielu innych minikoparkach i ładowarkach, a także jako jednostki zmarynizowane (np. na łodziach i jachtach).

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies