Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3024

CAT 3024 części

Do silników Caterpillar 3024, CAT 3024C i CAT 3024CT, oferujemy wszystkie zamienne części silnikowe.

W ofercie posiadamy między innymi: tłoki, pierścienie, panewki główne i korbowodowe, zestawy uszczelek na cały silnik (m.in. uszczelka głowicy i inne), zawory ssące i wydechowe, pompki zasilające, pompy wody, końcówki wtryskiwaczy, kompletne wtryskiwacze, sekcje oraz zaworki do pomp wtryskowych, termostaty, czujniki, rozruszniki, cewki gaszenia, alternatory oraz wiele innych części silnikowych.

Nasz sklep oferuje części oryginalne oraz bardzo dobrej jakości zamienniki. Oferujemy również zestawy filtrujące zarówno filtry silnikowe, jak i pozostałe filtry do maszyn Caterpillar i marek pokrewnych.

Istnieje możliwość zakupu nowego silnika lub silnika używanego po kapitalnym remoncie, na który udzielamy gwarancji. Prowadzimy także serwis i remonty silników Caterpillar.

Popularne silniki serii CAT 3024 spotykamy w takich maszynach jak na przykład: miniładowarki gąsienicowe Caterpillar 257B, koparka Caterpillar 304.5,  walec Caterpillar CB334E, czy też maszyny specjalistyczne Vermeer SC60TX.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies