Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3013

Silnik CAT 3013 – części zamienne

Wszystkie części silnikowe i osprzęt silnika CAT 3013 oraz CAT 3013C dostępne w naszej ofercie.

Oferujemy wszystkie części silnikowe do silników Caterpillar 3013 oraz modeli pokrewnych. Posiadamy części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. Dostępne są takie części jak: tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, korbowody, zawory, wtryskiwacze, końcówki wtryskiwaczy, świece żarowe, części do pomp wtryskowych, pompki zasilające, pompy wody, cewki gaszenia, rozruszniki, termostaty, czujniki oraz wiele innych i filtrów.

Części zamienne do silników CAT z małych maszyn budowlanych marki Caterpillar. Części zarówno do silników CAT, jak i Perkins oraz Mitsubishi z maszyn Caterpillar.

Istnieje również możliwość zakupu nowego silnika lub wymiany starego na silnik używany po regeneracji na który udzielamy gwarancji. Prowadzimy własny serwis oraz przeprowadzamy remonty silników.

Caterpillar 3013 i Caterpillar CAT 3013C to popularne silniki najczęściej spotykane w minikoparkach:

  • Koparka Caterpillar 302.5
  • Koparka Caterpillar 303.5

Zapytaj o części do swojej maszyny CAT, a przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies