Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3012

Caterpillar 3012 części zamienne

Oferujemy części zamienne silnika Caterpillar CAT 3012 z minikoparek, miniładowarek, maszyn budowlanych.

Na stanie magazynowym posiadamy takie części jak: zawory głowicy, końcówki wtryskiwaczy, tłoki, pierścienie, panewki główne i korbowodowe, zestawy uszczelek, zawory, wtryskiwacze, pompki zasilające, pompy wody, części pomp wtryskowych, cewki gaszenia, świece żarowe, Części zamienne silnika Caterpillar Cat 3012 z minikoparekrozruszniki i wiele innych części.

Dysponujemy także własnym serwisem i przeprowadzamy remonty kapitalne silników CAT 3012. 

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie potrzebne części silnikowe oraz osprzęt silnika do maszyn napędzanych silnikami Caterpillar 3012 oraz silnikami Perkins.

 

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Caterpillar 3012 z maszyn budowlanych, minikoparek, miniładowarek.


 

Czy wiesz że...

Kółko zabierakowe jest połączone z wałkiem napędzanym od piątego koła i na okres 1/3 sekundy poprzez sprzęgiełko kłowe, sterowane dźwignią i krzywką. Krzywka jest osadzona na wale uruchamianym przez mechanizm zegarowy. Kółko zabierakowe obraca drugi zabierak oraz kółko zębate napędzające zębatkę z rysikiem i wskazówkę przezwyciężając opór sprężyny. Po upływie 1/3 sekundy kółko zostaje wystrzelone i powraca do położenia wyjściowego. Elementy są utrzymane w Części zamienne silnika Caterpillar 3012 z miniładowarekstałym położeniu przez urządzenia zapadkowe. Po upływie kolejnej 1/3 sekundy zostaje ponownie wystrzelone kółko i zwolnione z zapadki kółko, które powraca do położenia wynikającego z chwilowej pozycji zabieraka kółka. Po upływie następnej 1/3 sekundy zostaje ponownie wystrzelone kółko oraz zwolnione z zapadki kółko ze wskazówką. Taki cykl pomiarowy trwający 2/3 sekundy powtarza się, przy czym kółko zabierakowe jest napędzane tylko w ciągu połowy tego okresu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies