Strona Główna » Rozdzielacze hydr. » Atlas i Terex » Serwis żurawi HDS Atlas

Serwis żurawi ATLAS

Serwis żurawi Atlas i Terex Atlas. Pełne remonty, naprawy, przeglądy techniczne wszystkich typów dźwigów HDS. Zarówno tych zabudowanych na samochodach, jak i platformach kolejowych czy też przyczepach.

Pełna obsługa serwisowa, a w tym m.in.: naprawy układów hydraulicznych, przeciążeniowych, regeneracja kolumn, wymiana  rozdzielaczy oraz zamków, likwidacja wycieków i luzów na obrocie oraz wysuwie, regeneracja siłowników, wymiana haków itp.

Nasza firma posiada wszystkie uprawnienia wydawane przez UDT niezbędne do właściwej oraz pełnej obsługi serwisowej żurawi hydraulicznych. Załatwiamy ponadto wszystkie potrzebne dokumentacje żurawi.

Do wszystkich typów żurawi Atlas i Terex Atlas, a także pozostałych marek dźwigów HDS,  posiadamy ofertę na części. Jeśli interesuje Państwa jakaś część prosimy o kontakt z naszym działem sprzedażowym.

Żurawie marki Atlas to bardzo dobry niemiecki produkt o ugruntowanej renomie w naszym kraju.

Produkcją maszyn firma zajmuje się nieprzerwanie od ponad 90 lat. Od roku 2001 Atlas został przejęty przez amerykańska firmę, tworząc markę Atlas-Terex. Następnie od 2010 roku Atlas powrócił już na rynek pod swoją samodzielną nazwą.

Obecnie najnowsze serie maszyn Atlasa (oznaczane cyfrowo końcówką .3) są sprzedawane oraz użytkowane w większości krajów świata.

Atlas HDS. Serwis dźwigów hydraulicznych i żurawi Atlas i Atlas-Terex. Samochodowe dźwigi rozładunkowe Atlas – montaż, naprawa, konserwacja.  Atlas serwis, naprawa i remonty żurawi Atlasa. Serwis dźwigów samochodowych typu HDS Atlas oraz Atlas-Terex.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies