Strona Główna » Carrier » Serwis silników Carrier

Serwis silników Carrier Kubota

Prowadzimy serwis i naprawy wszystkich modeli silników spalinowych marek Carrier i Kubota Carrier.

Naprawy silników pracujących w znanych agregatach chłodniczych Carrier Transicold. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z silnikami spalinowymi przeznaczonymi do użytku przemysłowego.

Doświadczona kadra serwisowa i nieograniczony dostęp do najwyższej jakości części zamiennych, a także pisemne gwarancje udzielane na przeprowadzone remonty, to tylko najważniejsze argumenty przemawiające za naszą firmą.

Posiadamy również używane silniki Kubota na wymianę, po regeneracji, udzielamy na nie pełnej gwarancji.

W sprzedaży wszystkie części silnikowe i filtry do silników Carrier Kubota CT.

Carrier Transicold to lider na rynku chłodnictwa mobilnego. Obsługuje transport drogowy, kolejowy oraz morski. Są to takie produkty jak chłodnie, specjalistyczne zabudowy, agregaty chłodnicze, klimatyzatory, regały handlowe i inne.

Nasz serwis obejmuje między innymi naprawy silników pracujących w takich maszynach jak Carrier Maxima, Carrier Supra i Carrier Vector.

Poza naprawą i serwisem oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Carrier i Kubota Carrier. Dostępne od ręki: uszczelki, tłoki, pierścienie, panewki, korbowody, wtryskiwacze, pompy paliwa, pompy wody oraz wiele innych. Oferujemy również używane części.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies