Strona Główna » Mitsubishi » Regeneracja pomp wtryskowych Mitsubishi

Regeneracja pompy wtryskowej MITSUBISHI

Zajmujemy się kompleksowymi remontami maszyn i pojazdów pracujących z silnikami Diesel Mitsubishi. Regenerujemy i naprawiamy wszystkie rodzaje pomp wtryskowych i inne elementy układów wtryskowych.

Specjalizujemy się w maszynach różnego typu (budowlane, rolniczne, przemysłowe), ale regenerujemy również pompy wtryskowe pojazdów.

Mamy w sprzedaży wszystkie części zamienne do pomp i wtryskiwaczy silników Mitsubishi – końcówki wtrysków, kompletne wtryskiwacze, sekcje pomp, zaworki, rurki przelewowe i wiele innych części.

Prześlij nam swoja pompę wtryskową, a wycenimy naprawę lub koszt zakupu części zamiennych.
Podstawowe modele silników Mitsubishi, których pompy wtryskowe obsługujemy to: L3E, S3L2, S4S, S6S, S4Q2, 6D16, D04FD, K4E, K3B oraz wiele innych. 
 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies