Strona Główna » Doosan, Daewoo » Regeneracja, naprawa pomp wtryskowych...

Naprawa pomp wtryskowych DOOSAN

Serwis i regeneracje pomp wtryskowych i wtryskiwaczy z maszyn budowlanych Daewoo-Doosan oraz DOOSAN.

Regeneracje uszkodzonych elementów układu paliwowego. Serwis oraz całościowe naprawy. W ofercie również wszystkie rodzaje filtrów paliwa do maszyn Doosan i wszystkich marek pokrewnych.

Części zamienne do pomp wtryskowych oraz wtryskiwaczy.

Zajmujemy się również całościowymi remontami oraz naprawami silników z maszyn budowlanych Doosan i Daewoo.

Doosan to największych koreański producent maszyn budowlanych oraz górniczych. W Polsce najbardziej popularne są średnie maszyn Doosana, w szczególności koparki gąsienicowe oraz ładowarki kołowe. Jednakże na polskich budowach coraz częściej można spotkać również kompaktowe maszyny tej marki (minikoparki, mini ładowarki i inne).

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies