Strona Główna » Caterpillar » Regeneracja, naprawa pomp wtryskowych...

Regeneracja pomp wtryskowych CAT

Serwis i naprawa pomp wtryskowych i pomp wysokiego ciśnienia do silników CAT Caterpillar, a także do silników Mitsubishi i Perkins montowanych w maszynach CATa.

Obsługujemy zarówno silniki z maszyn budowlanych i drogowych, jak i maszyn rolniczych, jednostek pływających, agregatów, pojazdów specjalistycznych oraz wielu innych maszyn i urządzeń.

Zajmujemy się całościową obsługą serwisową silników CAT, zarówno układów wtrysku paliwa, jak i układów tłokowo-korbowych.

Naszym klientom oferujemy m.in. następujące usługi:

  • Regeneracja i naprawa pomp paliwa
  • Naprawa wtryskiwaczy CAT
  • Remonty generalne silników CAT
  • Poszczególne naprawy silników
  • Dostawy części układu wtryskowego
  • Dostawy części zamiennych silników
  • Filtry do silnika Caterpillar

Dostawy podzespołów układu wtryskowego (Common Rail i starsze rozwiązania) takich jak – elementy pomp rotacyjnych, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, podkładki i uszczelnienia wtrysków, pompowtryskiwacze oraz wiele innych.

Cat Caterpilla to jedna z największych na świcie firm produkujących maszyny budowlane oraz silniki przemysłowe i przeznaczone do marynizacji. Cat dostarcza szeroką gamę jednostek napędowych – od tych największych (statki, wozidła technologiczne itp.) po najmniejsze silniki stosowane w kompaktowym sprzęcie budowlanym.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies