Strona Główna » Nissan » Regeneracja i naprawa pomp...

Regeneracja pomp wtryskowych NISSAN

Serwis i naprawy pomp wtryskowych oraz innych elementów układu wtryskowego silników przemysłowych i maszynowych Nissan.

W zakresie obsługi układów wtryskowych Nissana oferujemy m.in. serwis i regeneracja, dostawy części zamiennych (końcówki wtrysków, wtryskiwacze, sekcje i zaworki pomp, elementy tłoczące, wszystkie części zamienne do pomp rotacyjnych oraz wiele innych).

Regenerujemy i serwisujemy zarówno pompy, jak i wtryskiwacze. Na wszystkie wykonane usługi udzielamy pisemnych gwarancji.

Oferujemy również serwis i remonty całych silników NISSAN.  Mamy bardzo bogate doświadczenie w obsłudze serwisowej silników Nissana, w szczególności modeli montowanych do wózków widłowych, paleciaków, podnośników platformowych i nożycowych, a także wszystkich innych urządzeń pokrewnych.

Silniki marki Nissan są to jednostki napędowe stosowane najczęściej w samochodach osobowych, a także wózkach widłowych i innego rodzaju urządzeniach podnośnikowych. Silniki tej marki znalazły zastosowanie nie tylko w wózkach Nissan, ale także wózkach produkowanych przez innych producentów, w szczególności japońskich i koreańskich.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies