Strona Główna » Schaffer » Pompy wody Schaffer

Pompa wody Kubota do ładowarki Schaffer

Szukasz pompy wody do jednostki napędowej Kubota ze swojej ładowarki rolniczej marki Schaffer? Doskonale trafiłeś! U nas zaopatrzysz się w interesujące Cię części zamienne (w tym pompę wodną) do wielu różnych modeli silników Kubota z maszyn komunalnych Schaffer (oraz wielu innych producentów maszyn przemysłowych) w atrakcyjnych cenach.
 
Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie odczytać pełne oznaczenie modelu jednostki napędowej której jesteś posiadaczem. Jest to niezbędna informacja, która umożliwi dopasowanie odpowiednich zamienników i elementów eksploatacyjnych do Twojego silnika.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies