Strona Główna » Isuzu » Panewki ISUZU

Panewki do ISUZU

Oferujemy wszystkie rodzaje panewek oraz tulejek do silników Isuzu. Panewki główne, korbowe, a także wałka rozrządu oraz tulejki korbowodowe w szerokim asortymencie sprzedażowym naszej firmy.

Oferowane produkty sprzedajemy zarówno w wymiarze nominalnym, jak i w szlifie. Większość dostępnych od ręki, tych których nie ma jesteśmy w stanie w szybkim czasie zrealizować dla Państwa.

Dostarczamy części zamienne między innymi do takich silników Isuzu jak 4HK1, 6HK1, 4BG1, 6BG1, 3KR1, 3KC1, 3LB1, 3LD1, 4LE1, 4LE2, 4JG1, 4JG2, 4JJ1, 6SD1, 6WG1 i wiele innych.

Do zakupionych u nas panewek, a także innych części silnikowych dostarczamy, na życzenie klientów, pełne dane serwisowe potrzebne do naprawy silnika. Produkty zakupione u nas charakteryzują się wysoką jakością, a także korzystną ceną.

Posiadamy także w ofercie pozostałe części silnikowe oraz osprzęt do silników marki Isuzu. Wśród najczęściej wymienianych są: tłoki, pierścienie, komplety uszczelek, świece żarowe, rozruszniki, pompy wtryskowe, elementy układu wtryskowego, itd.

Wszystkie oferowane przez nas części są objęte gwarancją. Posiadamy także wiele regenerowanych silników na stanie. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, służymy pomocą.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies