Strona Główna » Caterpillar » Silnik CAT 3408 » Panewki Caterpillar CAT 3408

Panewki wału Caterpillar CAT 3408

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika CATERPILLAR CAT 3408, który znalazł zastosowanie w pojazdach szynowych, samochodach ciężarowych, maszynach budowlanych i drogowych, służących do transportu ciężkich ładunków.

Wybrane modele maszyn budowlanych z silnikiem CAT 3408:

  • Caterpillar D9R
  • Caterpillar 589
  • Caterpillar 631E
  • Caterpillar 797B

UWAGA! Do wszystkich modeli silników CATERPILLAR CAT 3408 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału CATERPILLAR CAT 3408).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych CATERPILLAR CAT 3408 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe CATERPILLAR 3408
  • Panewki główne CATERPILLAR 3408
  • Pierścienie oporowe CATERPILLAR 3408
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje.

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Motywy ekonomiczne skłaniają do przyjęcia poglądu, że sieć publicznej komunikacji miejscowej w średnio dużych miastach powinna być tak zaprojektowana, aby czas przejazdu do pracy i powrotem łącznie z dojściem do przystanku linii komunikacyjnej nie przekraczał około 1034 czasu pracy, a więc, przy 8-godzinnym dniu pracy, zamykał się w granicach 50 min do 1 godz. Te granice czasowe są pewnego rodzaju podstawą do określenia przestrzennego obszaru ciążenia do linii komunikacji osobowej, które dla komunikacji autobusowej są przyjmowane w granicach 300 do 350 m w śródmieściu oraz 450 do 500 m w dzielnicach zewnętrznych. W tych też granicach powinny być zachowane odległości między poszczególnymi przystankami na linii komunikacji autobusowej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies