Strona Główna » Isuzu » Naprawa pomp wtryskowych ISUZU

Naprawa pomp wtryskowych Isuzu

Regeneracja, serwis i naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy do wszystkich rodzajów silników Isuzu, pracujących zarówno w maszynach budowlanych i rolniczych (Hitachi, Kobelco, JCB, Hanix, New Holland i wiele innych), jak i samochodach (Isuzu D-max, Opel) i innych pojazdach.

Dostarczamy również części zamienne do układów wtryskowych silników Isuzu:

- końcówki wtrysków

- wtryskiwacze

-pompy wtryskowe

- sekcje tłoczące

- zaworki pomp

- listwy pomp wtryskowych

 

Regeneracja wtryskiwaczy ISUZU

Silniki Isuzu to bardzo rozpowszechnione jednostki napędowe maszyn i pojazdów. W aplikacjach przemysłowych  w Polsce silniki Isuzu znane są głównie z zastosowań w średnich i ciężkich koparkach kołowych i gąsienicowych, a także ładowarkach.  Jednakże silniki te są również stosowane w agregatach chłodniczych oraz generatorach różnego typu, a także maszynach rolniczych i jednostkach pływających.

Isuzu to jeden z największych na świecie producentów silników Diesla. Firma ma je w swojej ofercie od lat 30-tych XX w. Dostarcza silniki nie tylko do maszyn japońskich, ale także pojazdów i maszyn amerykańskich, europejskich oraz koreańskich.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies