Strona Główna » Nissan » Naprawa i serwis silników Nissan

Naprawa silników Nissan

Serwis, naprawa i remonty wszystkich typów silników Nissan pracujących w wózkach widłowych, jak i wszystkich innych typach maszyn budowlanych oraz przemysłowych.

Oferujemy remonty objęte PISEMNYMI GWARANCJAMI. Rocznie remontujemy nawet kilkaset silników maszyn. Mamy również niektóry typy silników Nissana po regeneracji, na wymianę za silnik uszkodzony. Mamy w ofercie również wszystkie części zamienne oraz eksploatacyjne i filtry.

Regeneracja pomp wtryskowych silników Nissan

Obsługujemy wszystkie typy układów wtryskowych stosowanych w silnikach Diesel marki Nissana, zarówno w zakresie dostaw części zamiennych, jak i serwisu oraz regeneracji.

Silniki marki Nissan to bardzo rozpowszechnione jednostki napędowe stosowane w wózkach widłowych wielu producentów, a także w samochodach osobowych i ciężarowych.

Będąc na polskim rynku jednym liderów w szeroko pojętej obsłudze maszyn i pojazdów budowlanych a także wózków widłowych, oferujemy pełen zakres usług związany z silnikami marki Nissan.

Zajmujemy się m.in. regeneracją pomp wtryskowych występujących w silnikach marki Nissan oraz naprawą całych układów wtryskowych. Oferujemy również regenerację wtryskiwaczy i dostęp do części zamiennych do nich. Oferujemy również wszystkie inne części takie jak: sekcje pompy, zaworki, rozpylacze, kompletne wtryskiwacze oraz wiele innych.

Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze silniki Nissana takie jak np.: A12; A15; BD30; D11; FD6; FE6; H15; H20; H20; H20-2; H25; H30; J15; K15; K21; P40; PU240; PPU241; SD22; SD25; SD33; SD33T; TB42 (TB-42); TD25; TD27; TD42; Z24; Z30; 2,5L-4C; 3,3L-4C; 5,0L-6C oraz wiele innych.

Od poprawnego działania układu wtryskowego zależy praca całego silnika, jego osiągi, ekonomiczność oraz żywotność. Dlatego tak ważne jest dbanie o sprawny układ wtryskowy na czele z pompą wtryskową.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies