Strona Główna » Mitsubishi » Mitsubishi S4Q2

Silnik Mitsubishi S4Q2 części

Części zamienne do silników Mitsubishi z minikoparek, wózków widłowych i ładowarek. Silnik S4Q2 i S3Q2 oraz inne modele. Panewki, pierścienie, tłoki, pompy.

W ofercie takie części jak tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, pompa wody, rozrusznik, alternator, cewka gaszenia, czujniki i wiele innych.

Silniki serii Mitsubishi s4Q2 oraz Mitsubishi S3Q2 stosowane są w wielu markach wózków widłowych, a także maszynach budowlanych. Są to przede wszystkim koparki, minikoparki oraz ładowarki marek VOLVO, CAT Caterpillar, Schaeff.

  • Koparka Caterpillar 304C CR
  • Koparka Caterpillar 305C CR
  • Wózek widłowy Caterpillar DP15
  • Wózek widłowy Caterpillar DP18
  • Koparka Schaeff HR18

Oferujemy również usługi serwisowe silników Mitsubishi, a także wykonujemy ich remonty I przeprowadzamy naprawy główne.

Do silników przemysłowych, budowlanych jak i tych montowanych w wózkach widłowych oferujemy wszystkie części zamienne i eksploatacyjne (w tym filtry). Nasza firma posiada własny serwis oraz profesjonalną kadrę pracowniczą, która zajmuje się m.in. remontami, regeneracją oraz naprawą silników Mitsubishi oraz pozostałych silników innych producentów. Masz problem z silnikiem w swojej maszynie, potrzebujesz odpowiednich filtrów lub innych części zamiennych - skontaktuj się z nami.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies