Strona Główna » Carrier » Kubota CARRIER CT 4.134 części

Części do silnika Carrier KUBOTA CT 4.134

Oferujemy części zamienne do silnika KUBOTA CT 4.134 montowanego w agregatach chłodniczych dla samochodów ciężarowych marki Carrier.

Znajdziesz u nas m.in.: tłoki, panewki, wały, bloki silnika, uszczelki i uszczelnienia, paski (rozrządu oraz alternatora), filtry zamienne, oleje przemysłowe oraz wszystkie inne elementy składowe silnika Kubota Carrier CT 4134. Oferujemy zarówno części oryginalne jak i zamienniki dobrej jakości w korzystnej cenie.

Towar sprzedajemy stacjonarnie (na miejscu) oraz wysyłkowo (kurierem UPS lub DHL).

Jeżeli masz problem samodzielną naprawą swojej maszyny-nasz sklep posiada własny  serwis w którym kompleksowo wykonujemy naprawy, remonty oraz regeneracje silników przemysłowych.

Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe dla silników Kuboty zastosowanych w agregatach mobilnych Carriera CT 4.134 oraz wszystkich innych modeli Carriera.

Za dopłatą wymieniamy  uszkodzone silniki Kubota na regenerowane w pełni sprawne. Chciałbys poznac koszt-zadzwoń do Nas, odpowiemy na Twoje pytania.

Obsługujemy także poniższe modele silników Kubota Carrier CT:

  • Części Carrier KUBOTA CT 2.29
  • Części Carrier KUBOTA CT 3.44
  • Części Carrier KUBOTA CT 3.69
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.91

Ponadto u nas zaopatrzysz się we wszystkie materiały eksploatacyjne takie jak filtry zamienne czy oleje silnikowe do niemal wszystkich jednostek napędowych Kubota oraz pozostałych marek.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies