Strona Główna » Carrier » Kubota CARRIER CT 3.69 części

Części do silnika Carrier KUBOTA CT 3.69

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie części zamienne do silników Kubota CARRIER CT 3.69 jak i pozostałych modeli silników Kubota instalowanych w agregatach chłodniczych marki Carrier.

W ofercie znajdziesz przede wszystkim tłoki, pierścienie, uszczelki głowicy, pompy paliwa, wtryskiwacze, korbowody, tłoki oraz wiele innych. Sprzedajemy stacjonarnie oraz wysyłkowo.

Jeżeli masz problem samodzielną naprawą swojej maszyny-nasza firma posiada własny serwis naprawczy w którym kompleksowo wykonujemy naprawy, remonty oraz regeneracje silników przemysłowych niemal wszystkich producentów.

Nasze usługi serwisowe są objęte gwarancją. 

Zapewniamy części zamienne także do poniższych modeli silnika Kubota CARRIER:

  • Części Carrier KUBOTA CT 2.29
  • Części Carrier KUBOTA CT 3.44
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.134
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.91

Posiadamy na sprzedaż wiele regenerowanych silników w tym silniki Kuboty Carrier CT 369 oraz pozostałe jednostki marki tego producenta. Za dopłatą wymieniamy  uszkodzone silniki Komatsu na regenerowane w pełni sprawne. Chciałbyś poznac koszt-Zadzwoń do Nas, odpowiemy na Twoje pytania.

Dostępne od ręki również wszystkie materiały eksploatacyjne do silników przemysłowych-w tym filtry zamienne i wiele innych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies