Strona Główna » Carrier » Kubota CARRIER CT 3.44 części

Cześci do silnika Kubota CARRIER CT 3.44

W naszej firmie kupisz części zamienne do silników Kubota CARRIER CT 3.44 pracujących w agregatach chłodniczych marki Carrier. 

Oferujemy szeroki asortyment części silnikowych. U nas zaopatrzysz się w m.in.: uszczelki-w tym uszczelka głowicy, panewki korbowe, panewki główne, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, tłoki, zawory i prowadnice zaworowe, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, a także kompletne pompy wtryskowe, paliwa i wody.

Nasza firma prowadzi własny warsztat serwisowy. Nasz serwis specjalizuje się w zakresie profesjonalnych, napraw, regeneracji, remontów silników przemysłowych Kubota CT 344 oraz niemal wszystkich innych jednostek pozostałych producentów.

Przyjmujemy silniki uszkodzone w rozliczeniu za silnik regenerowany. Oddając nam swój silnik uszkodzony otrzymasz dogodniejsze warunki cenowe przy wymianie na silnik regenerowany.

Oferujemy części zamienne również do poniższych modeli silników Kubota Carrier CT:

  • Części Carrier KUBOTA CT 2.29
  • Części Carrier KUBOTA CT 3.69
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.134
  • Części Carrier KUBOTA CT 4.91

Posiadamy na stanie wiele silników regenerowanych. Posiadasz uszkodzony silnik--zadzwoń do nas podajac nam swój model silnika, a my dobierzemy ofertę specjalnie dla Ciebie. 

U nas kupisz także materiały eksploatacyjne do swojej Kuboty m.in.: filtry zamienne (kabin, paliwa, oleju, hydrauliki), paski (rozrządu, alternatora) i wiele innych.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies